آخرین اخبار سایت

سرویس Online Backup
تعداد نظرات: 0 - تعداد بازدید: 962 -

Admin
خبرها / خدمات

20 آذر 1396, 09:00
با سلام به شما بازدیدکنندگات گرامی


تاحالا شده که سیستمون بالا نیاد و نرم افزار حسابداری کار نکنه؟

وقتی سیستم بالا نیاد شما به سختی میتونید با هزینه های بالا فایل پشتیبانی نرم افزار حسابداری رو از ویندوز بکشید بیرون.

به دلیل تعویض ویندوز تمامی اطلاعات که فایل پشتیبانی ندارید را از دست خواهید داد مثل : عکس ها فیلم ها و هزاران فایلی که در سیستم دارید و همینطور تنظیمات ویندوز و دیتابیس ( پایگاه اطلاعات داده شده )

اگر شما فایل پشتبانی ویندوز نداشته باشید نمیتوانید ویندوز خود را به حالت اولیه برگردانید . توجه داشته باشید که اگر این فایل داخل دستگاه ویروسی شده باشد بی فایده خواهد بودتاحالا شده فایل های سیستمتون ویروسی بشه ؟

وقتی این اتفاق بیوفته شما تمامی فایل های پشتیبانی نرم افزار حسابداری رو از دست میدهید. حال اگر ویروس هم از سیستم پاک شود باز هم احتمال خیلی کمی دارد که فایل ها قابل بازگردانی باشد.

به دلیل این که سیستم ویروسی شده معمولا پیشنهاد میشود که تعویض ویندوز انجام گیرد که مشکلات تعویض ویندوز در بالا ذکر شد

اگر شما فایل پشتبانی نرم افزار حسابداری را نداشته باشید نمیتوانید نرم افزار حسابداری خود را به حالت اولیه برگردانید . توجه داشته باشید که اگر این فایل داخل دستگاه ویروسی شده باشد بی فایده خواهد بودتاحالا شده بخواهید گوشی خود را به حالت اولیه کارخانه برگردانید اما اطلاعات آنرا لازم داشته باشید؟

تاحالا شده مخاطبین گوشی برایتان خیلی مهم باشد که بخواهید از آنان در یک محیط امن نگهداری کنید که اگر گوشی خراب شد بتوانید آنان را بازیابی کنید ؟

وقتی گوشی خراب میشود ( نرم افزاری ) معمولا پیشنهاد میشود که گوشی به حالت اولیه کارخانه برگردد که این کار موجب پاک شدن تمام اطلاعات گوشی خواهد شد

شما میتوانید با پشتیبانی گرفتن از گوشی خود از اطلاعات آن محافظت کنید


حال سرویسی را به شما معرفی میکنیم که شما میتوانید با آن با قیمتی منصفانه فایل های پشتبانی خود را در سرورهای ما آپلود نمایید و سپس در وقت مورد نیاز آنهارا دانلود نمایید

درصورتی که پیشنهادی در مورد پلن ها داشتید به ما در تلگرام اراعه دهید

Telegram : @AEM1373     برای سفارش هم میتوانید از همین طریق اقدام نمایید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس خوانده نمی شود